Doručenie a platba

DODANIE TOVARU PROSTREDNÍCTVOM KURIÉRA

Ak je tovar skladom, je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase - objednávky uskutočnené do 12:00 hod. sú spravidla expedované v ten istý deň, inak ďalší pracovný deň. Ak je zvolená bezhotovostná platba vopred na náš účet, tovar bude expedovaný až po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet. Doprava je realizovaná na adresu určenú v objednávke kupujúcim prostredníctvom kuriérskej spoločnosti ReMax s doručením zvyčajne na nasledujúci pracovný deň po expedícii z nášho skladu. Aktuálny cenník poplatkov za prepravu nájdete aj v našich obchodných podmienkach.

Cenník:

  • 0-5 kg 4,00 € vrátane DPH 
  • 5-15 kg 4,50 € vrátane DPH 
  • 15-25 kg 5,50 € vrátane DPH 
  • 25-30 kg 6,00 € vrátane DPH 

Pri platbe na dobierku (platba kuriérovi v hotovosti pri prevzatí) je účtovaný poplatok 1,60€ vrátane DPH. 

Upozornenie: V súčasnosti kuriér pri platbe na dobierku uprednostňuje bezhotovostnú platbu (kartou alebo prostredníctvom platbonej brány), no možnosť zaplatiť za dobierku v hotovosti ostáva aj naďalej zachovaná.

U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných tovarov a pri hmotnosti zásielky nad 30 kg môže byť cena prepravy zvýšená, o čom budete vždy vopred informovaný. Zásielka môže byť následne rozdelená aj do viacerých balíkov. 

Pri bezhotovostnej platbe vopred na základe prijatia objednávky predávajúcim - t. j. po doručení emailu "Vaša objednávka bola prijatá", alebo u stálych obchodných partnerov na základe faktúry je platba uskutočnená na účet predávajúceho:  IBAN SK55 1111 0000 0011 1528 0000


OSOBNÝ ODBER

Pri osobnom odbere je možné objednávku vyzdvihnúť v ten istý deň za predpokladu, že objednaný tovar je na sklade. Tovar je možné si vyzdvihnúť bez poplatkov na adrese našej prevádzky počas aktuálnych otváracích hodín. Mimo otváracích hodín po dohode (nonstop). Možnosť platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

V súvislosti s koronavírusom je nutné dodržať všetky bezpečnostné opatrenia - vstup len po jednom a s prekrytými hornými dýchacími cestami, minimálny odstup 2 metre, dezinfekcia rúk alebo použitie rukavíc.


ADRESA PREVÁDZKY

Ložiská - Prešov, s. r. o.
Vranovská 34
080 06 Prešov
Slovenská Republika


OTVÁRACIE HODINY PREVÁZDKY

Pondelok až piatok: 07:30 - 16:00 (11:30 - 12:00 obedňajšia prestávka)
Sobota a nedeľa: zatvorené

Po dohode je výdaj možný aj mimo otváracích hodín (nonstop).